Zaproszenie do udziału w konferencji „Wzajemne zaufanie, zrozumienie i transparentność. Pierwsze doświadczenia oraz perspektywy Programu Współdziałania”


16.04.2024

Zapraszamy do udziału w konferencji „Wzajemne zaufanie, zrozumienie i transparentność. Pierwsze doświadczenia oraz perspektywy Programu Współdziałania”

  • Konferencję organizują wspólnie Ministerstwo Finansów, Akademia Leona Koźmińskiego i Komisja Europejska (DG REFORM) w związku z realizacją projektu dotyczącego ewaluacji Programu Współdziałania.
  • W wydarzeniu weźmie udział m.in. wiceminister finansów szef KAS Marcin Łoboda.
  • Konferencja odbędzie się 2 lutego 2024 r. w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego.

Konferencja będzie wszechstronną debatą na najważniejsze tematy dotyczące Programu Współdziałania. Uczestnicy przedstawią wnioski podsumowujące badanie ewaluacyjne, przeprowadzone w latach 2021-2023 przez Akademię Leona Koźmińskiego. Firmy, które biorą udział w Programie Współdziałania podzielą się swoimi doświadczeniami z dotychczasowej współpracy z Krajową Administracją Skarbową. Uczestnicy będą również dyskutować na temat możliwości rozwoju Programu, także w ujęciu europejskim.

Jak wziąć udział w konferencji?

Konferencja odbędzie się 2 lutego 2024 r. w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 57/59.

Forma uczestnictwa:

  • uczestnictwo stacjonarne w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie
  • streaming wydarzenia (uczestnictwo bierne)

Udział w konferencji wymaga rejestracji za pośrednictwem tej strony: Rejestracja na konferencję