Zadzwoń do urzędu skarbowego


Ministerstwo Finansów przypomina, że informacje telefoniczne dotyczące rozliczeń podatkowych można uzyskać (oprócz infolinii KIS oraz wojewódzkich infolinii PIT) również w urzędach skarbowych

28.11.2023
  • Przypominamy, że informacje telefoniczne dotyczące rozliczeń podatkowych można uzyskać (oprócz infolinii KIS oraz wojewódzkich infolinii PIT) również w urzędach skarbowych.
  • Zachęcamy do kontaktu z właściwym dla nas urzędem skarbowym, który pomoże i odpowie na pytania w zakresie rozliczeń podatkowych.

Baza jednostek, wraz z numerami telefonów znajduje się na stronie internetowej Krajowej Administracji Skarbowej w zakładce Kontakt / Jednostki podległe / Dane teleadresowe jednostek Krajowej Administracji Skarbowej.

Czasowe ograniczenie dostępu do urzędów skarbowych ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa nie oznacza, że nie są one dostępne zdalnie. KAS zachęca do korzystania z e-usług oraz kontaktu z urzędami skarbowymi poprzez e-PUAP, e-mail i telefonicznie.

Dane teleadresowe

Baza urzędów skarbowych wraz z telefonami, adresami stron internetowych oraz e-mail znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów - Krajowej Administracji Skarbowej w zakładce Kontakt / Jednostki podległe / Dane teleadresowe jednostek Krajowej Administracji Skarbowej. Umieszczone pod wskazanym adresem pliki pozwalają na wyszukanie kontaktu do wszystkich urzędów skarbowych w kraju (z podziałem na województwa).

Zachęcamy do kontaktu z urzędami skarbowymi.